Për Shitje Okazion
57,000€
Për Shitje Okazion

OKAZION! YZBERISHT, PRANE VODAFONIT DHE KARBURANT ALPET

Yzberisht, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria

m²: 60

Dyqan/ Ambjent Komercial

shpiaime.com

6 days më parë

57,000€

m²: 60

Dyqan/ Ambjent Komercial

6 days më parë

Për Shitje Hipotekë
80,000€
Për Shitje Hipotekë

RR.”MEDAR SHTYLLA” Komuna e Parisit Shitet

Rruga Medar Shtylla, Tiranë, Shqipëria

m²: 52

Dyqan/ Ambjent Komercial

shpiaime.com

1 week më parë

80,000€

m²: 52

Dyqan/ Ambjent Komercial

1 week më parë

Për Shitje Okazion
150,000€
Për Shitje Okazion

Bar Zgare

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Tiranë, Shqipëria

m²: 90

Dyqan/ Ambjent Komercial

ciljetaarapi

1 week më parë

150,000€

m²: 90

Dyqan/ Ambjent Komercial

1 week më parë

Për Shitje Hipotekë
30€
Për Shitje Hipotekë

Dyqan

Mali i Robit, Golem, Qarku i Tiranës, Shqipëria

Tualet: 1m²: 35

Dyqan/ Ambjent Komercial

Gaz Hallulli

1 week më parë

30€

Tualet: 1m²: 35

Dyqan/ Ambjent Komercial

1 week më parë

Për Qira Okazion
Për Qira Okazion

Tirane, jap me qera ambjent biznesi (Bulevardi Blu, Kamëz)

Bulevardi Blu, Kamëz, Shqipëria

m²: 40

Dyqan/ Ambjent Komercial

shpiaime.com

4 weeks më parë

m²: 40

Dyqan/ Ambjent Komercial

4 weeks më parë

Për Qira
500€
Për Qira

Tirane, jap me qera lokal

Rruga Pjeter Budi, Tiranë, Shqipëria

m²: 100

Dyqan/ Ambjent Komercial

shpiaime

2 months më parë

500€

m²: 100

Dyqan/ Ambjent Komercial

2 months më parë

Për Qira Hipotekë
550€
Për Qira Hipotekë

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria

m²: 1500

Dyqan/ Ambjent Komercial

shpiaime

2 months më parë

550€

m²: 1500

Dyqan/ Ambjent Komercial

2 months më parë