Shtepi private + toke ne shitje

Vrake
95,000€

Описание

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një katëshe dhe tokën rreth saj, me adresë në Vrakë. Kjo pronë ka një sipërfaqe totale prej 7600m² ku 162m² është përdorur për ndërtim.

Cilësi të kësaj prone janë:
– Shtëpia është ndërtuar kohët e fundit
– Është e izoluar me polisterol
– Është e shtruar e gjitha në plastikë Italiane
– Themelet e shtëpise janë të planifikuar të përballojnë ndërtimin deri në katër kate
– Është e pajisur me garazh
– Shtëpia ka vend për shkalla në rast ndërtimi të katit të dytë
– Gjithashtu ka vend per vendosjen e nje oxhaku
– Përbëhet nga një tokë me sipërfaqe 7438m²
– Ndodhet në një vend shumë të qetë dhe me pamje të mrekullueshme

CMIMI 95.000 €

  • Адрес: Vrake
  • Город: Koplik

Детали

  • Property ID: 4860
  • Цена: 95,000€
  • Property Size: 7600 m²
  • Спален: 3

Характеристики

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review