Shitet dubleks prane Arkives se Shtetit

Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Shqipëria
280,000€

Описание

Shitet dubleks prane Arkives se Shtetit me siperfaqe 190m2. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome gjumi, kuzhine e vecuar, depo, tualet dhe verande, Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon dhe nje kend i vogel ndenje. Shitet totalisht i mobiluar. I pajisur me certifikat pronesie. Per me shume informacion ju lutemi na telefononi!

cel: +355694050056

  • Адрес: Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Shqipëria
  • Город: Tiranë
  • Штат/страна: Qarku i Tiranës
  • Страна: Albania

Детали

  • Property ID: 4771
  • Цена: 280,000€
  • Property Size: 190 m²
  • Спален: 2
  • Санузлов: 1

Характеристики

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review