Misto Mame Shitet Apartament, me ashensor, 65m2

Misto Mame, Rruga Misto Mame, Tiranë, Shqipëria
32,000€

Описание

Misto Mame shitet apartament, me ashensor, 65m2, kuzhinë bosh, 1 dhomë, 1 banjo, ballkon, ndodhet në katin e 7 të një pallati me punime cilësore dhe ka organizim të mirë të dhomave, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe orientim jug, 32.000 Euro

  • Адрес: Misto Mame, Rruga Misto Mame, Tiranë, Shqipëria
  • Город: Tirana
  • Страна: Albania

Детали

  • Property ID: 4830
  • Цена: 32,000€
  • Property Size: 65 m²
  • Спален: 1
  • Санузлов: 1

Характеристики

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review