Apartament per Shitie 150 metra nga Gjimnazi Partizani

Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë, Shqipëria
105,000€

Описание

SHITET SUPER APARTAMENT
Shitet apartament 140 metra katror ne rrugen “Kater Deshmoret”, prane se njejtes shkolle.
Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma, 1 dhome ndenje dhe dy banjo. Ka nje verande te mrekullueshme dhe shume te madhe, te shfrytezueshme per cdo familje.
Pallati eshte i rrethuar me te gjitha shërbimet dhe facilitet, si cerdhe, kopesht, shkolla, treg, banka, etj. Pallati ndodhet shume afer qendres dhe dy hapa nga rruga Bardhyl.
Apartamenti ofrohet me nje cmim me te favorshem sesa zona perreth.
Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni 0695549112

  • Адрес: Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë, Shqipëria
  • Город: Tirana
  • Штат/страна: Tirana County
  • Страна: Albania

Детали

  • Property ID: 4805
  • Цена: 105,000€
  • Property Size: 140 m²
  • Спален: 2
  • Санузлов: 2

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review