Apartament me qira tek rruga Mine Peza

Rruga Mine Peza, Tiranë, Shqipëria
380€

Описание

Zona/Rruga : Rruga Mine Peza , ngjitur me ambasaden polake.

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Mine Peza , ngjitur me ambasaden polake , perballe rajonit nr3 te policise.
Pallati eshte i ri dhe prona ndodhet ne katin e dyte.
Siperfaqja eshte ~70m2 dhe apartamenti eshte i mobiluar mire . Kuzhina e gatimit eshte e ndare me vete .
Mobilimi eshte i standarteve dhe cilesise me te mire .
Ka 2 televizore , lavastovilje , lavatrice larje dhe tharje.
Per me shume kontaktoni 0699947554

  • Адрес: Rruga Mine Peza, Tiranë, Shqipëria
  • Город: Tiranë
  • Штат/страна: Qarku i Tiranës
  • Район: Prane Ambasades Polake
  • Страна: Albania

Детали

  • Property ID: 4813
  • Цена: 380€
  • Property Size: 70 m²
  • Спален: 1
  • Санузлов: 1

Характеристики

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review