Apartament 2+1 ne Ali Dem

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Shqipëria
62,000€

Описание

Shitet apartament 2+1 ne Alidem Rruga Idriz Dollaku Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i ndare ne 2 dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet .dhe ambient gatimi ne vete .Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime shum cilesore dhomat e gjumit jan te shtruara ne parket ,eshte shtruar dhe sisremi i ngrohies Tualeti eshte me paisie sanitare cilesore .Per nje vizite mos nguroni te na kontaktoni ..0695549112

  • Адрес: Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Shqipëria
  • Город: Tirana
  • Штат/страна: Tirana County
  • Страна: Albania

Детали

  • Property ID: 4786
  • Цена: 62,000€
  • Property Size: 72 m²
  • Спален: 2
  • Санузлов: 1

Характеристики

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review