Apartament 2+1 me qira

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Shqipëria
220€

Описание

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes, perballe me çerdhen. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues 6 katesh dhe eshte teresisht i restauruar. Jepet bosh (perfshi kuzhinen) 30,000 Lek/muaj ose i mobiluar 350 Euro/muaj.

Kontakt:

0692080406

 

  • Адрес: Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Shqipëria
  • Город: Tirana
  • Штат/страна: Tirana County
  • Страна: Albania

Детали

  • Property ID: 4776
  • Цена: 220€
  • Property Size: 93 m²
  • Спален: 2
  • Санузлов: 1

Характеристики

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review