Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe Kati 1

RTSH, Tiranë, Shqipëria
470€

Përshkrimi

Shume prane Drejtorise se Higjenes, pas Palestres “Perfect”, jepet me qera apartament 2+1, katit te pare te nje vile te saporikonstruktuar me sistem kapot. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar dhe perbehet nga salloni i madh me kuzhine ne njerin krah, 1 dhome gjumi marimoniale, 1 dhome gjumi me 2 shtreter tek, hyrje per ne apartament e bollshme. 1 banjo. Me bace e oborr perpara shtepise, plot gjelberim, hyrje e vecante qe ne porten e viles. Ngrohje me kondicioner. Vend per parkim. Shtepi shume e qete dhe e sigurte. Akses per 5-10 minuta ne kembe, per ne qender te Tiranes dhe institucionet me te rendesishme. TVSH, COIN,ETC,Piramida, Kryeministria etj.

 

Cel. : +355662612111

 • Address: RTSH, Tiranë, Shqipëria
 • Qyteti: Tiranë
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Zona: Prane Institutit te Higjenes
 • Shteti: Albania

Detaje

 • ID e Pronës: 4158
 • Çmimi: 470€
 • Sipërfaqja: 102 m²
 • Dhomat 2
 • Tualetet: 1

Karakteristika

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )