Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria
550€

Përshkrimi

Jepet ambjent me qera (ose per shitje) me siperfaqe 1500 m2 dhe lartesi kati 4m. I pershtatshem per markete,magazina, call center etj.

 

Cel. : 0672010490

  • Address: Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Shqipëria
  • Qyteti: Tirana
  • State/county: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4168
  • Çmimi: 550€
  • Sipërfaqja: 1500 m²

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )