Tirane, jap me qera ambjent biznesi (Bulevardi Blu, Kamëz)

Bulevardi Blu, Kamëz, Shqipëria

Përshkrimi

Hapet se shpejti qendra multi funksionale “ANA CENTER” e cila ofron ambjente me qera ose shitje per:
Dyqane veshjesh, kepucesh, aksesoresh…

Bare
Restorante
Pub

Kend lojrash per femije si dhe nje ambjent i pershtatshem per cerdhe dhe kopesht

Agjenci turistike

Sherbime shendetesore si klinika mjeksore, dentare, laboratore…

Sherbime bankare, aktualisht pjese e kesaj qendre jane Banka Kombetare Tregtare BKT dhe Fondi Besa

Sherbim sigurimi

Supermarket

Siperfaqja varion nga 40 m2 ne 500 m2 sipas nevojave te biznesit tuaj.

Ftojme te gjithe bizneset e interesuar te behen pjese e saj qe ti ofrojme kesaj zone, sherbime te organizuara.

Cel. : 068 4014878 / 069 579432

  • Address: Bulevardi Blu, Kamëz, Shqipëria
  • Qyteti: Kamëz
  • State/county: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4481
  • Sipërfaqja: 40 m²
  • Sipërfaqja e tokës 500

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )