Spille, shes toke ne bregdet

Spille, Shqipëria
60,000€

Përshkrimi

Shitet toke ne bregdet, Spille. 2000 m²
e pershtatshme per ndertime shume kateshe te cdo lloji.
Me dokumentacion totalisht te rregullt dhe hipoteke

Cel. : 0684190934

  • Address: Spille, Shqipëria
  • Qyteti: Spille
  • State/county: Tirana County
  • Kodi Postar 1001
  • Zona: Spille
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4184
  • Çmimi: 60,000€
  • Sipërfaqja e tokës 2000

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )