Shtepi private + toke ne shitje

Vrake
95,000€

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një katëshe dhe tokën rreth saj, me adresë në Vrakë. Kjo pronë ka një sipërfaqe totale prej 7600m² ku 162m² është përdorur për ndërtim.

Cilësi të kësaj prone janë:
– Shtëpia është ndërtuar kohët e fundit
– Është e izoluar me polisterol
– Është e shtruar e gjitha në plastikë Italiane
– Themelet e shtëpise janë të planifikuar të përballojnë ndërtimin deri në katër kate
– Është e pajisur me garazh
– Shtëpia ka vend për shkalla në rast ndërtimi të katit të dytë
– Gjithashtu ka vend per vendosjen e nje oxhaku
– Përbëhet nga një tokë me sipërfaqe 7438m²
– Ndodhet në një vend shumë të qetë dhe me pamje të mrekullueshme

CMIMI 95.000 €

  • Address: Vrake
  • Qyteti: Koplik

Detaje

  • ID e Pronës: 4860
  • Çmimi: 95,000€
  • Sipërfaqja: 7600 m²
  • Dhomat 3

Karakteristika

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )