Shitet dubleks prane Arkives se Shtetit

Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Shqipëria
280,000€

Përshkrimi

Shitet dubleks prane Arkives se Shtetit me siperfaqe 190m2. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome gjumi, kuzhine e vecuar, depo, tualet dhe verande, Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon dhe nje kend i vogel ndenje. Shitet totalisht i mobiluar. I pajisur me certifikat pronesie. Per me shume informacion ju lutemi na telefononi!

cel: +355694050056

  • Address: Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Shqipëria
  • Qyteti: Tiranë
  • State/county: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4771
  • Çmimi: 280,000€
  • Sipërfaqja: 190 m²
  • Dhomat 2
  • Tualetet: 1

Karakteristika

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )