Shitet Apartament tek Unaza e Re

Unaza e Madhe, Tiranë, Shqipëria
54,000€

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Alpha Bank, tek Unaza e Re. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi + 1 korridor i madh + 1 sallon +1 ballkon + 2 tualete (1 me dritare dhe nje me aspirim)
Muret e brendshme jane te patinuara dhe me gips.
Ballkoni ka tende dhe nga 2 anet duralumin per te krijuar ambient clodhes dhe personal.
Eshte ne brendesi te kompleksit me pamje te lire nga rruga kryesore.

Pallati eshte ndertuar ne 2012.

Hipoteka ne proçes.

Cmimi: 54.000 euro

KONTAKT: 0682007920

 • Address: Unaza e Madhe, Tiranë, Shqipëria
 • Qyteti: Tiranë
 • State/county: Qarku i Tiranës
 • Kodi Postar 1001
 • Zona: Prane Alpha Bank
 • Shteti: Albania

Detaje

 • ID e Pronës: 4616
 • Çmimi: 54,000€
 • Sipërfaqja: 79 m²
 • Dhomat 2
 • Tualetet: 1

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )