Shitet apartament tek Fresku me Çertifikate hipoteke ne karabina.

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria
470€

Përshkrimi

Shitet apartament tek Fresku me Çertifikate hipoteke ne karabina.
Eshte e mundur blerja me kredi nepermjet bankes duke perdorur si kolateral kete apartament, pra duke perdorur Çertifikaten e hipotekes ne karabina të apartamentit.
– Apartamenti ka sallon, dy dhoma gjumi, dy banja të kompletuara ku njëra është me vaskë, ambjent gatimi dhe ballkon.
– Apartamenti është me orjentim nga jugu, dritaret me grila dhe instalime per kondicionim qendror, i pabanuar me parë.
– Lartesia e katit 3m.
– Shkalla eshte me ashensor dhe apartamenti eshte ne katin e 6 ose të parafundit.
– Apartamenti nuk ka qene i banuar ndonjeherë.
– Pallati eshte buzë rrugës qe shkon për tek Thesari dhe poshtë pallatit eshte stacioni i autobuzit dhe HIPPO Market.
– Shkolla 9-vjeçare është 100m larg.

Çmimi: 470 euro/m²

Cel. : 0682081300

  • Address: Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria
  • Qyteti: Tirana
  • State/county: Tirana County
  • Kodi Postar 1001
  • Zona: fresku
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4330
  • Çmimi: 470€
  • Dhomat 2
  • Tualetet: 1

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )