Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 87m2 prane Rezidences ‘Kodra e Diellit’.

Kodra e Diellit Residence, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
66,000€

Përshkrimi

I pozicionuar ne katin e peste te nje pallati shume cilesor dhe me administrim shume te mire. I organizuar ne sallon ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet, depo dhe nje ballkon. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

  • Address: Kodra e Diellit Residence, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
  • Qyteti: Tiranë
  • State/county: Qarku i Tiranës
  • Kodi Postar 1001
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4512
  • Çmimi: 66,000€
  • Sipërfaqja: 87 m²
  • Dhomat 2
  • Tualetet: 1

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )