Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 130m2

Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
130,000€

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 130m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, me punime cilesore dhe dhe me pamje nga liqeni. Organizimi i brendshem, dy dhoma dhumi, dy tualete, sallon ndenje i madh dhe ballkon me pamje te bukur. Per me shume informacion ju ftojm per nje vizite ne prone.

 

Tel: 00355694050056

  • Address: Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
  • Qyteti: Tiranë
  • State/county: Qarku i Tiranës
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4366
  • Çmimi: 130,000€
  • Sipërfaqja: 130 m²

Karakteristika

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )