OKAZION! YZBERISHT, PRANE VODAFONIT DHE KARBURANT ALPET

Yzberisht, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
57,000€

Përshkrimi

OKAZION! YZBERISHT, PRANE VODAFONIT DHE KARBURANT ALPET, shitet ambient, sip. 60m², buze rruge, aktualisht Bar Kafe ne gjendje pune, totalisht i kompletuar, ambient bashkekohor. Me hipoteke, 57000 Euro

  • Address: Yzberisht, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
  • Zona: Yzberisht
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4846
  • Çmimi: 57,000€
  • Sipërfaqja: 60 m²

Karakteristika

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )