Okazion Apartament 2+1 140 metra

Rruga Riza Cerova, Tirana, Shqipëria
10,500€

Përshkrimi

SHITET SUPER APARTAMENT
Shitet apartament 140 metra katror ne rrugen “Kater Deshmoret”, prane se njejtes shkolle.
Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma, 1 dhome ndenje dhe dy banjo. Ka nje verande te mrekullueshme dhe shume te madhe, te shfrytezueshme per cdo familje.
Pallati eshte i rrethuar me te gjitha shërbimet dhe facilitet, si cerdhe, kopesht, shkolla, treg, banka, etj. Pallati ndodhet shume afer qendres dhe dy hapa nga rruga Bardhyl.
Apartamenti ofrohet me nje cmim me te favorshem sesa zona perreth.
Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni

  • Address: Rruga Riza Cerova, Tirana, Shqipëria
  • Qyteti: Tirana
  • State/county: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4757
  • Çmimi: 10,500€
  • Sipërfaqja: 140 m²
  • Dhomat 2
  • Tualetet: 2

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )