Misto Mame Shitet Apartament, me ashensor, 65m2

Misto Mame, Rruga Misto Mame, Tiranë, Shqipëria
32,000€

Përshkrimi

Misto Mame shitet apartament, me ashensor, 65m2, kuzhinë bosh, 1 dhomë, 1 banjo, ballkon, ndodhet në katin e 7 të një pallati me punime cilësore dhe ka organizim të mirë të dhomave, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe orientim jug, 32.000 Euro

  • Address: Misto Mame, Rruga Misto Mame, Tiranë, Shqipëria
  • Qyteti: Tirana
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4830
  • Çmimi: 32,000€
  • Sipërfaqja: 65 m²
  • Dhomat 1
  • Tualetet: 1

Karakteristika

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )