Apartament per Shitie Rruga e Durresit Tek Gjimnazi Qemal Stafa

Rruga e Durrësit, Tiranë, Shqipëria
10,900€

Përshkrimi

Ju jepet mundesia qe te jetoni brenda unazes se vogel ne nja rruget me kryesore te Tiranes, rr.Durresit. Apartamenti eshte ne pallat te ri mjaft komod dhe per me teper nuk vuani per gjetjen e parkingut pasi ofrohet edhe posti i parkingut perfshire ne cmim.Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon  Ne nje nga pikat me strategjike per vete faktin se jeni i rrethuar me te gjitha sherbimet e mundshme dhe shume prane institucioneve kryesore. Jepet i mobiluar ne rast se ju do keni interes per mobilimin qe gjendet ne apartament. na kontaktoni per cdo intere qe do keni rreth ketij apartamenti!

  • Address: Rruga e Durrësit, Tiranë, Shqipëria
  • Qyteti: Tirana
  • State/county: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4798
  • Çmimi: 10,900€
  • Sipërfaqja: 109 m²
  • Dhomat 2
  • Tualetet: 2

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )