Apartament me qira tek rruga Mine Peza

Rruga Mine Peza, Tiranë, Shqipëria
380€

Përshkrimi

Zona/Rruga : Rruga Mine Peza , ngjitur me ambasaden polake.

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Mine Peza , ngjitur me ambasaden polake , perballe rajonit nr3 te policise.
Pallati eshte i ri dhe prona ndodhet ne katin e dyte.
Siperfaqja eshte ~70m2 dhe apartamenti eshte i mobiluar mire . Kuzhina e gatimit eshte e ndare me vete .
Mobilimi eshte i standarteve dhe cilesise me te mire .
Ka 2 televizore , lavastovilje , lavatrice larje dhe tharje.
Per me shume kontaktoni 0699947554

  • Address: Rruga Mine Peza, Tiranë, Shqipëria
  • Qyteti: Tiranë
  • State/county: Qarku i Tiranës
  • Zona: Prane Ambasades Polake
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4813
  • Çmimi: 380€
  • Sipërfaqja: 70 m²
  • Dhomat 1
  • Tualetet: 1

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )