Apartament me qira afatgjate 1+1 tek Kullat prane Gjykates.

Blv.
300€

Përshkrimi

Apartament totalisht i mobiluar ne nje nga zonat me te mirat te Tiranes. I lokalizuar ne katin e tretë ne Pallat te ri , me ashensor. Shume afer qendres dhe zones se Ish Bllokut.

Apartamenti ka nje siperfaqe te pergjithshme reth 67 m2 dhe eshte i ndare ne

 

 • Korridor
 • Kushine – Sallon
 • Ballkon
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Tualete

Apartamenti disponon 1 dhomë gjumi , totalisht te kompletuar.

Dhoma e gjumit disponon 2 krevate tek.

Apartamenti gjithashtu ka edhe kushine – sallon te kompletuar me dalje ne ballkon me pamje nga bulevardi “Gjergj Fishta”.

▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃

Rezervoni takimin tuaj ne +355692708552

[email protected]

Choose Balkans Real Estate

 • Address: Blv.
 • Qyteti: Tirana
 • Kodi Postar 1000
 • Zona: Prane Gjykates

Detaje

 • ID e Pronës: 4714
 • Çmimi: 300€
 • Sipërfaqja: 67 m²

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )