Apartament 2+1 ne Ali Dem

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Shqipëria
62,000€

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Alidem Rruga Idriz Dollaku Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i ndare ne 2 dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet .dhe ambient gatimi ne vete .Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime shum cilesore dhomat e gjumit jan te shtruara ne parket ,eshte shtruar dhe sisremi i ngrohies Tualeti eshte me paisie sanitare cilesore .Per nje vizite mos nguroni te na kontaktoni ..0695549112

  • Address: Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Shqipëria
  • Qyteti: Tirana
  • State/county: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4786
  • Çmimi: 62,000€
  • Sipërfaqja: 72 m²
  • Dhomat 2
  • Tualetet: 1

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )