Apartament 2+1 me qira

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Shqipëria
220€

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Lushnjes, perballe me çerdhen. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues 6 katesh dhe eshte teresisht i restauruar. Jepet bosh (perfshi kuzhinen) 30,000 Lek/muaj ose i mobiluar 350 Euro/muaj.

Kontakt:

0692080406

 

  • Address: Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Shqipëria
  • Qyteti: Tirana
  • State/county: Tirana County
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4776
  • Çmimi: 220€
  • Sipërfaqja: 93 m²
  • Dhomat 2
  • Tualetet: 1

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )