Apartament 1+1 per shitje tek Sheshi Avni Rustemi

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Shqipëria
72,000€

Përshkrimi

Apartament per shitje i mobiluar totalisht dhe me hipoteke.

Per me teper informacione kontaktoni ne 0682005436

  • Address: Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Shqipëria
  • Qyteti: Tirana
  • Zona: Sheshi Avni Rustemi
  • Shteti: Albania

Detaje

  • ID e Pronës: 4848
  • Çmimi: 72,000€
  • Sipërfaqja: 63 m²
  • Dhomat 1
  • Tualetet: 1

Karakteristika

Nuk ka Vlerësim ( 0 out of 5 )