OKAZION! YZBERISHT, PRANE VODAFONIT DHE KARBURANT ALPET

Yzberisht, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
57,000€

Description

OKAZION! YZBERISHT, PRANE VODAFONIT DHE KARBURANT ALPET, shitet ambient, sip. 60m², buze rruge, aktualisht Bar Kafe ne gjendje pune, totalisht i kompletuar, ambient bashkekohor. Me hipoteke, 57000 Euro

  • Address: Yzberisht, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
  • Neighborhood: Yzberisht
  • Country: Albania

Detail

  • Property ID: 4846
  • Price: 57,000€
  • Property Size: 60 m²

Features

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review