Jepet me Qira Tek Pami Kopshti Botanik

Tek Pami Kopshti botanik
600€

Description

Tek Pami jepet me qira apartament 2+1 ne nje pallat te ri.
Apartamenti ndodhet në katin e 3te në një ndër pallatet cilesor dhe ne nje nder zonat me te kerkuara në Tiranë. Apartamenti ka orientim jug/lindje. Ambjenti i ketij apartamenti eshte i organizuar sallon +guzhine, 2dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 Verande dhe ka nje mobilim modern.Afërsia me çdo facilitet publik dhe privat si dhe vendndodhja në një ndër pallatet më cilësorë e bëjnë një pronë shumë të mirë për banim.Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.0695549112

  • Address: Tek Pami Kopshti botanik
  • City: Tiranë
  • State/county: Albania

Detail

  • Property ID: 4794
  • Price: 600€
  • Property Size: 100 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review