Apartament 2+1 ne Ali Dem

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Shqipëria
62,000€

Description

Shitet apartament 2+1 ne Alidem Rruga Idriz Dollaku Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i ndare ne 2 dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet .dhe ambient gatimi ne vete .Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me punime shum cilesore dhomat e gjumit jan te shtruara ne parket ,eshte shtruar dhe sisremi i ngrohies Tualeti eshte me paisie sanitare cilesore .Per nje vizite mos nguroni te na kontaktoni ..0695549112

  • Address: Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • State/county: Tirana County
  • Country: Albania

Detail

  • Property ID: 4786
  • Price: 62,000€
  • Property Size: 72 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review