Apartament 1+1 per shitje tek Sheshi Avni Rustemi

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Shqipëria
72,000€

Description

Apartament per shitje i mobiluar totalisht dhe me hipoteke.

Per me teper informacione kontaktoni ne 0682005436

  • Address: Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Shqipëria
  • City: Tirana
  • Neighborhood: Sheshi Avni Rustemi
  • Country: Albania

Detail

  • Property ID: 4848
  • Price: 72,000€
  • Property Size: 63 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1

Features

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review