Për Shitje Hipotekë
72,000€

Apartament 1+1 per shitje tek Sheshi Avni Rustemi

Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Shqipëria
72,000€
 • 1Bedroom
 • 1Bathroom
 • 63
Për Shitje Okazion
57,000€

OKAZION! YZBERISHT, PRANE VODAFONIT DHE KARBURANT ALPET

Yzberisht, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
57,000€
 • 60
Për Qira
350€

Ekspozita apartament, kati II

Ish-Ekspozita Shqipëria Sot, Tiranë, Shqipëria
350€
 • 3Bedrooms
 • 2Bathrooms
 • 140
Për Shitje Hipotekë
32,000€

Misto Mame Shitet Apartament, me ashensor, 65m2

Misto Mame, Rruga Misto Mame, Tiranë, Shqipëria
32,000€
 • 1Bedroom
 • 1Bathroom
 • 65
Për Qira
380€

Apartament me qira tek rruga Mine Peza

Rruga Mine Peza, Tiranë, Shqipëria
380€
 • 1Bedroom
 • 1Bathroom
 • 70
Për Qira
300€

Apartament me qira

Gjykata e Faktit, Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë, Shqipëria
300€
 • 1Bedroom
 • 1Bathroom
 • 75
Për Shitje Okazion
105,000€

Apartament per Shitie 150 metra nga Gjimnazi Partizani

Rruga 4 Dëshmorët, Tiranë, Shqipëria
105,000€
 • 2Bedrooms
 • 2Bathrooms
 • 140
Për Shitje Hipotekë
10,900€
10,900€
 • 2Bedrooms
 • 2Bathrooms
 • 109
Për Qira Luksoze
600€

Jepet me Qira Tek Pami Kopshti Botanik

Tek Pami Kopshti botanik
600€
 • 2Bedrooms
 • 2Bathrooms
 • 100
Për Shitje Hipotekë
62,000€

Apartament 2+1 ne Ali Dem

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Shqipëria
62,000€
 • 2Bedrooms
 • 1Bathroom
 • 72
Për Qira
220€

Apartament 2+1 me qira

Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Shqipëria
220€
 • 2Bedrooms
 • 1Bathroom
 • 93
Për Shitje Hipotekë
280,000€

Shitet dubleks prane Arkives se Shtetit

Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Shqipëria
280,000€
 • 2Bedrooms
 • 1Bathroom
 • 190