Sun Real Estate

Zyrë Imobiliare

“Sun Real Estate” është një agjensi imobiliare në qytetin e Shkodres, moderne, e licensuar dhe e specializuar në blerje, shitje, qera, vlerësim të pasurive të patundshme si dhe konsultë për marrjen e kredive për shtëpi. Gjithashtu bashkpunojmë me noterë, banka dhe inxhinierë për t’i siguruar klientëve tanë një shërbim të plotë para, gjatë dhe pas marrëveshjes. Ne sigurojmë fshehtësi të marrëveshjes për klientët tanë. Shërbimet tona qera, blerje, shitje përfshijnë: apartamente të reja dhe të vjetra, shtëpi private, vila dhe troje në qytetin e Shkodrës, në plazhin e Velipojës si dhe në atë të Shëngjinit. Vlerat tona janë ndershmëri, profesionalizëm, optimizëm dhe modernizëm. Misioni ynë është të realizojmë shit-blerjen e pasurive të patundshme në mënyrë sa më efektive. Për cdo pyetje apo kërkesë tuajën ju lutemi të na kontaktoni në nr tonë të tel: +355666666765, adresen e e-mail [email protected] ose ne adresën : Rr. Kardinal Mikel Koliqi, sheshi Dugajët e Reja (50m larg Trumes se Dugajve te Reja)

CONTACT Sun Real Estate

Për Shitje Hipotekë
95,000€
Për Shitje Hipotekë

Shtepi private + toke ne shitje

Vrake

Beds: 3m²: 7600

Truall

Sun Real Estate

7 days ago

95,000€

Beds: 3m²: 7600

Truall

7 days ago

Për Shitje
145,000€

m²: 150

Vilë

Sun Real Estate

2 weeks ago

145,000€

m²: 150

Vilë

2 weeks ago