Kërkim I avancuar
Për Shitje
1,500€/m2

Ambjent komercial për Shitje

Wilson Square Aparment, Tiranë, Shqipëria
1,500€/m2
 • 100
Për Qira
450€

Prane 7 Xhuxhave, jepet me qera apartament

Rruga e Elbasanit, Tiranë, Shqipëria
450€
 • 2Dhoma
 • 2Tualetet
 • 120
Për Shitje
77,900€

Apartament OKAZION

Prane Ministrise Mbrojtjes
77,900€
 • 2Dhoma
 • 2Tualetet
 • 101
Për ShitjeHipotekë
100,000€

Apartament 2+1 ne shitje, ne rrugen e Kavajes – Tirane

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria
100,000€
 • 2Dhoma
 • 2Tualetet
 • 100
Për Shitje
70,000€

Mbrapa Ministries se Drejtesise prane Pastceri Neifel shitet apartament 2 dhoma+guzhine

Ministria e Drejtësisë, Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria
70,000€
 • 2Dhoma
 • 1Tualet
 • 80
Për ShitjeOkazion
500€/m2

APARTAMENT NE SHITJE

Yzberisht, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
500€/m2
 • 2Dhoma
 • 2Tualetet
 • 87
Për ShitjeÇertifikate Pronesie
65€/m2
 • 750
Për Qira
300€

Sheshi Wilson jepet me qera apartament

Wilson Square Aparment, Tiranë, Shqipëria
300€
 • 2Dhoma
 • 1Tualet
Për ShitjeHipotekë
105,000€

Shitet apartament 2+1 te Zogu i ZI

Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria
105,000€
 • 2Dhoma
 • 2Tualetet
 • 105
Për Qira
350€

Kompleksi Dinamo jepet me qera apartament

Kompleksi DINAMO, Tiranë, Shqipëria
350€
 • 3Dhoma
 • 2Tualetet
 • 125
Për Qira
180€

Apartament 2+1 Unaza e Re

Rruga Teodor Keko, Tiranë, Shqipëria
180€
 • 2Dhoma
 • 2Tualetet
 • 100
Për ShitjeHipotekë
80,000€

Shitet Apartament 2+1

Rruga e Barrikadave, Tiranë, Shqipëria
80,000€
 • 2Dhoma
 • 1Tualet
 • 83
Për ShitjeHipotekë
235€/m2

OKAZION- Elbasan, shiten ose nderrohen apartamente.

Rruga Anastas Bezhani, Elbasan, Shqipëria
235€/m2
 • 40
Për Shitje
1,200€/m2

Apartament 1+1 për Shitje

Instituti Harry T. Fultz, Rruga Asim Vokshi, Tiranë, Shqipëria
1,200€/m2
 • 1Dhomë
 • 1Tualet
 • 72
Për QiraLuksoze
750€

APARTAMENT 2+1 PER QERA

Liqeni i Farkës, Tiranë, Shqipëria
750€
 • 2Dhoma
 • 1Tualet
 • 110
Për Qira
270€

Liqeni jepet me qera apartament

Liqeni Artificial i Tiranës, Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria
270€
 • 1Dhomë
 • 1Tualet
 • 67
Për Qira
350€

Perballe Taiwanit, jepet me qera 1+1

Taiwan Center, Rruga Ibrahim Rugova, Tiranë, Shqipëria
350€
 • 1Dhomë
 • 1Tualet
 • 75
Për ShitjeÇertifikate Pronesie
73,000€

Apartament 2+1 prane Restorant Durresi.

Rruga Ferit Xhajko, Tiranë, Shqipëria
73,000€
 • 2Dhoma
 • 1Tualet
 • 86

Listoni Dhe Reklamoni Pronat Tuaja!

Shpia Ime-Prona Për Shitje Dhe Qira | Portali më i madh Real Estate në Shqiperi

Blog - Informacione

Këshilla praktike si të mirëmbajmë shtëpinë pa shumë shpenzime

Ide të mëdha për dizajnin e salloneve të vogla

Pse është më mirë të kemi shtëpi të vogël?!

Pasuritë e paluajtshme: Procedurat për kalimin e tyre në regjistrat e hipotekës. Dokumentet dhe tarifat për aplikim

Rëndësia e perdeve në arredimin e shtëpisë, zgjedhjet e duhura sipas ambientit

Tendenca e aredimit të shtëpisë për 2017-ën

Living Rooms That Demonstrate Stylish Modern Design Trends

RIVLERËSIMI: SHANSI I DYTË

Kids Room Designs

Arredimi i Brendshem

Living room designs and ideas

Parkete te vijezuara origjinale sipas natyres